Rawex Dental » botiss biomaterials

botiss biomaterials

System regeneracji botiss: Innowacje, bezpieczeństwo, przewidywalność i estetyka


botiss biomaterials oferuje Państwu wyjątkowe podejście do sterowanej regeneracji tkanek twardych i miękkich, oferując kompletne portfolio produktów potrzebnych do zabiegów implantologicznych, chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej oraz periodontologii.


Wszyscy wiemy, że nie ma jednego uniwersalnego materiału do regeneracji kości i tkanek miękkich, który spełniałby wszystkie oczekiwania, wskazania i potrzeby biologiczne. Różnorodność czynników (wskazania, wiek, higiena, biotyp, ilość kości, plan leczenia) wymaga złożonego podejścia z użyciem różnych produktów.


Aby osiągnąć optymalne, przewidywalne rezultaty, oferujemy pełen, kompletny system regeneracji botiss. Zawiera on wszystkie materiały biologiczne z wieloletnią dokumentacją potwierdzającą ich skuteczność (xenografty pochodzenia wołowego, syntetyki, allografty, kolagen, granulat, bloki, mebrany, matrycę kolagenową), dopasowane do specyficznych zastosowań.


Produkty te są wytwarzane przy spełnieniu najwyższych standardów jakościowych i biologicznych (tzn. brak chemicznego usieciowania). Bezpieczeństwo pacjenta, łatwość użycia i przewidywalność rezultatów są dla nas wszystkich priorytetem. Produkty systemu regeneracji botiss udowodniły swój sukces (bezpieczeństwo, efektywność, przewidywalność) w wielu przedklinicznych i klinicznych badaniach, a co najważniejsze w codziennej pracy z zastosowaniem u setek tysięcy pacjentów na całym świecie. Nieustannie inwestujemy w badania nad produktami i rozwijamy programy edukacyjne. Swoją wiedzą i doświadczeniem klinicznym dzielimy się podczas spotkań z cyklu "botiss academy" oraz cyklicznych wydarzeń międzynarodowych "bone & tissue day". Efektem naszej wspołpracy ze światowej sławy instytutami badawczymi i opiniotwórczymi są nowe, unikatowe i innowacyjne rozwiązania takie jak mucoderm®, maxgraft® bonebuilder i maxresorb®. Biomateriały botiss są obecnie na 2 miejscu w Europie pod względem zastosowania w procedurach sterowanej regeneracji tkanek miękkich i twardych z ciągle wzrastającym udziałem w rynku światowym. System regeneracji botiss dostępny jest poprzez globalną sieć sprzedaży w ponad 60 krajach. Nasi pracownicy są wyspecjalizowani w kierunku współpracy na polu chirurgii stomatologicznej i implantologii.


Botiss to innowacyjna firma z branży biotechnologii z siedzibą w Berlinie, która wytwarza swoje wyroby w Niemczech, Austrii i Wielkiej Brytanii. Skupiamy sie w 100% na regeneracji tkanek w stomatologii.


Z dumą witamy Cię w gronie użytkowników systemu regeneracji botiss. Zachęcamy Cię, abyś podzielił się z nami swoimi aktualnymi doświadczeniami i czekamy na wszelkie sugestie, aby ulepszać istnejące oraz móc wspólnie stworzyć nowe koncepcje produktów.


portfolio produktów botiss Tutaj znajdziecie Państwo portfolio produktów botiss